Dziękujemy!

Otrzymaliśmy Twoją wiadomość

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zamów transport: +48 794 723 522

Busy Świdwin - Niemcy

Zamów busa

Trasa - Your-bus gwarantuje:

  • Poczucie bezpieczeństwa

  • Luksus

  • Kompetencja

Skąd wyjeżdżamy? Skąd najlepiej naszym klientom. Jeżeli chodzi o kursy ustalane indywidualnie - z dowolnego miejsca w Zachodniopomorskim, a także z wskazanego miasta w Europie. Dokąd? Dokładnie tam, gdzie klienci chcą dojechać. Transport busowy błyskawicznie, luksusowo, za najlepszą cenę!

Lubiane przez pasażerów usługi łącznościowe - -

To rzecz jasna z nami dziesiątki osób wyjeżdżają w odwiedziny do krewnych, do pracy, na koncert, względnie wakacyjną podróż. Gdziekolwiek chcą trafić, marka Your Bus jest gwarantem komfortowej i bezpiecznej wycieczki. Usługi łącznościowe i organizacja tras to nie tylko przejazdy na liniach - , ale również pomiędzy , , bądź . Nie jest to wprawdzie nasza jedyna odpowiedź na wyzwania transportu busowego.

Eurobus - , zawsze na czas

Każdy bus z naszej floty może przewieźć ośmiu pasażerów wspólnie ze sporym ekwipunkiem, lecz w naszym przypadku usługi łącznościowe to opieka by wychodzić ponad schematy utarte przez marki specjalności przewozowej . W jaki sposób? Odpowiednio z duchem czasów jakość wycieczek zabezpieczają ogólnie rzecz biorąc osiągalne ładowarki Usb, telewizor tudzież dostępne dla wszystkich pasażerów mini-lodówki z zapasem wody - wszyściuśko na pewno wliczone w wartość podróży, w podobny sposób jak dwie spore torby i ekwipunek mniejszy na osobę . Pasażerowie mogą też wozić zwierzęta, co należy zgłosić w ciągu rezerwacji bo zapewnienie wygodnego podróżowania Państwa pupilom wymaga specjalnej zapłaty, tak samo jak w wypadku nadzwyczajnego ekwipunku .

Usługi transportowe - nadzwyczajne udogodnienia na trasie -

W chwili kiedy znamy miejsce celu wskazujemy najkrótszą drogę. Każdy z delegowanych do wyjazdu busów przechodzi przed każdym początkiem potrzebną kontrolę stanu technicznego. Zatrudnieni przez nas kierowcy nie odbywają więcej niż jednej trasy na dzień, wszelkie wyjazdy rozpoczynają zrelaksowani i skupieni - bezpieczeństwo to warunek transportu busowego. Z drugiej strony, wszystkie nasze starania skupiają się na tym, aby czas podróży upłynął jak najprędzej i jak najmilej. W obszernych wnętrzach naszych busów każdy pasażer ma do dyspozycji wystarczająco dużo przestrzeni i opcję zmiany ustawień fotela, by spędzić podróż w jak największym luksusie .

Szybki i niezawodny transport - nowa jakość usług komunikacyjnych w

Jedną najistotniejszych reguł działania naszej firmy transportowej jest używanie tylko i wyłącznie nowych pojazdów - dzięki temu unikamy zwyczajnych dla specjalności transportowej niespodzianek jak chociażby serwisowanie busa na trasie. My standardowo rozumiemy, iż naszym klientom zależy na szybkiej podróży z tego powodu niczego nie pozostawiamy trafowi. Do każdej podróży jesteśmy przygotowani od podstaw . Usługi przewozu w ofercie Your Bus to też wycieczki turystyczne, wyjazdy na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i sportowe, pielgrzymki i spotkania integracyjne. Zajmujemy się również obsługą komunikacyjną zdarzeń biznesowych takich jak imprezy integracyjne, szkolenia i konferencje.

Transport busowy pojedynczy i grupowy -

Your Bus to równolegle stałe trasy z ustalonym grafikiem terminów i kierunków, jak i przejazdy opracowane indywidualnie. Z oferowanych usług korzystają jednocześnie indywidualne osoby, jak i grupy czy też spółki - w przypadku przewożenia większej ilości osób np. gości weselnych, grup integracyjnych, wycieczek wielorodzinnych, ewentualnie zespołów planujemy konwoje złożone z tylu busów jak wiele potrzeba do realizacji danej trasy. Kooperujemy z biurami wypraw, nasze usługi łącznościowe są dodatkowo lubiane poprzez urzędy i spółki .

Najlepsza obsługa tras stałych - . Wygodny transport klientów

Wzorem grafiku przejazdów może stać się harmonogram tras , , wykonywany siedem dni w tygodniu. Jego uzupełnieniem są trasy powrotów z Belgii, jak również powroty z Holandii i powroty z Niemiec w poniedziałki, środy i piątki. Do najczęstszych punktów startowych i końcowych obsługiwanych poprzez Your Bus należą: , , , , , , , i dużo innych punktów, wskazanych przez naszych Klientów .

Przewóz busowy promocje na trasie -

Będąc otwartymi na klienta i proponując doskonałe warunki wycieczek staramy się, aby nasi klienci przez cały czas dobrze o nas pamiętali, dlatego w każdym sezonie oczekują na Państwa specjalnie zaplanowane promocje, jak przecena dla dwóch klientów, zniżka dla dzieci, zniżka dla grupy czteroosobowej, lub tańsze przejazdy na trasach z miasta w kierunku .

Usługi komunikacyjne , a zasięg europejski

Jeśli chodzi o trendy w kraju , najlepsze wybory naszych pasażerów to Brema - Kamień Pomorski, Rostock - Łobez, Bonn - Gryfino. W przypadku Holandii droga najczęściej wiedzie do Amsterdamu, aczkolwiek bardzo często obsługujemy takie połączenia jak Eindhoven - Nowogard, Alkmaar - Świdwin, zdarzają się też kilkupojazdowe transporty na trasach Haga - Nowogard czy Venlo - Szczecinek. W podobny sposób ma się sytuacja z obsługą tras Polska-Belgia. Oprócz linii Antwerpia - Resko Your Bus oferuje trasy Charleroi - Gryfice, Liege - Goleniów, Gandawa - Goleniów oraz oczywiście -

Nieodzowny transport busowy w ? Serdecznie zapraszamy!

Oferta Your Bus obejmująca transport i busy na trasach pomiędzy naszym województwem a Niemcami, Holandią i Belgią w przypadku kursów własnych na przykład - . Cała Europa to bardzo rozległy wachlarz usług transportowych zaadaptowany zarówno do potrzeb tudzież wymagań naszych pasażerów. Nasza konkurencyjność cenowa to również okazyjne stawki dla stałych petentów, m.in. w wypadku ciągłego transportu załóg. Wszelkie usługi transportowe proponowane poprzez Your Bus są zabezpieczone wymaganymi koncesjami. Zachęcamy do skorzystania z naszego numeru telefonu i sporego skrócenia terminu dostania się do jakiegokolwiek miejsca w Europie.